Moskitiera do mieszkania lub domu – jakie są korzyści?

Do wyboru jest wiele rodzajów moskitier – odpowiednio dobrana będzie dobrym rozwiązaniem dla każdego mieszkania czy domu. Siatki skutecznie chronią przed owadami. Jakie jeszcze dają korzyści? 

Moskitiera chroni przed komarami i innymi owadami oraz zanieczyszczeniami. Decydując się na nią, można spędzać dzień bez irytujących owadów w domu, spokojnie spać w nocy, a także organizować wieczorem spotkania z rodziną lub przyjaciółmi. Owady mogą być groźne, a dodatkowo brudzą, dlatego warto zainwestować w moskitierę. Duża oferta produktów pozwoli każdemu wybrać model dla siebie.

Jakie rodzaje moskitier są do wyboru?

Moskitiera okienna. Skuteczne zabezpieczenie mieszkania przed owadami, m.in. komarami. Jest szybka i prosta w montażu, można też bez problemu zadbać o jej czystość. Moskitiery montowane na oknie to szczelne zabezpieczenie przed różnymi insektami – mogą być zakładane w systemie ramkowym lub rolowanym.

Więcej na: http://www.mtokna.pl/moskitiery/moskitiery-okienne

Moskitiera ramkowa. Wiele rodzajów moskitier do wyboru ułatwia dopasowanie właściwej do naszych okien. Popularna jest moskitiera ramkowa – odpowiednia w przypadku okien otwieranych po to, aby zadbać o właściwą cyrkulację powietrza. Montuje się ją do futryny okiennej, a służą do tego obrotowe uchwyty – cały montaż przebiega szybko i bez problemów. 

Moskitiera drzwiowa. Dobrym pomysłem jest też moskitiera na drzwi – na przykład od tarasu. To bardzo praktyczne i skuteczne rozwiązanie zapewni ochronę mieszkania przed owadami. Często stosowana w domach jednorodzinnych, w otoczeniu jezior, lasu czy parku itd.

Ewelina, f: zand/pixabay